Řešení pro e-shopy

Aktualizace funkcí Poski REAL verze 3.2

Vážení klienti,

pokud využíváte systém Poski REAL ve verzi 3.2, tak Vaše instalace byly aktualizována o nové funkce.

Vícenásobné topování
V rámci jednoho dne můžete provést více než jedno topování nabídky, Vaše inzerce tímto může být výkonnější.
Byla rozšířena funkce hromadného topování (příplatková funkce) dle nastaveného filtru i funkce jednoduchého topování (z akce “Export”).

vicenasobne-topovani
Náhled hromadného topování

 

ohlasy-screen
Náhled ohlasů nabídky

Šablona ohlasů nabídek
Byla rozšířena a vizuálně vylepšena šablona ohlasů nabídek, které lze zasílat klientům (majitelům nemovitosti)
Poznámka. Jedná se o rozšířenou placenou funkci nad rámec klasických balíčků

Pravidelné odesílání ohlasů nabídek
Pokud máte zakoupenou funkci ohlasy nabídek, tak v posledním kroku editace nabídky (souhrn) můžete nastavit pravidelné odesílání ohlasů nabídek na email majitele nemovitosti. Vaši klienti tak budou mít pravidelně přehled o Vašich aktivitách a inzerci jejich nemovitosti.

Statistiky reality.idnes.cz
Funkce statistiky byla rozšířená o statistiky ze serverů reality.idnes.cz.
Klienti, kteří měli v minulosti zakoupeny funkci ohlasy nabídek nebo funkci statistiky z Sreality.cz mají nyní tuto aktualizaci zdarma.

Zapisování aktivit k cizím záznamům
Nově můžete vytvářet aktivity pro cizí záznamy (tj. i pokud patříte mimo hierarchii vlastníka záznamu). Aktivity se poté zobrazí v sekci “cizi komunikace”. Vlastnost byla přidána pro moduly Nabídky, Poptávky a Klienti.

Realitní software

Další informace:

Sreality.cz – možnost editace po 3 hodinách
Pokud Vás v minulosti nepříjemně obtěžovala vlastnost Sreality.cz, kdy nebyla umožněna po více než 3 hodinách editace hlavních položek nabídky, tak pro Vás máme dobrou zprávu. Dle vyjádření podpory Sreality.cz byla tato vlastnost zrušena. I díky našemu tlaku tak nebudou probíhat už nesmyslné kontroly parametrů nabídek administrátorem seznamu. Exportnímu můstku na Sreality.cz se především sníží chybovost záznamů.

 


 

Pokud máte k danému tématu další dotazy, tak Vám je v diskuzi pod článkem nebo na adrese podpora@poski.com rádi zodpovíme.

V případě zájmu o Poski REAL verze 3.2 prosím kontaktujte svého obchodního zástupce Poski.com, který vám představí možnosti upgradu na aktuální verzi Poski REALu.

Tým Poski REAL.

Komentáře