Řešení pro e-shopy

Aktualizace softwarové platformy na serverech Poski.com

V rámci zpřístupnění aktuálnějších technologií a inovací pro stávající i nové klienty začínáme s přípravou aktualizace softwarové platformy na jednom z našich serverů. Z úprav bude technicky nejvýznamnější navýšení verze PHP.

Softwarovou platformu si lze představit jako technologii díky které celé webové stránky dynamicky fungují, pokud použijeme porovnání s počítačem,  šlo by o jeho operační systém.

Stejně jako operační systémy i tyto platformy je potřeba jednou za čas aktualizovat  (v opačném případě bychom všichni nadále používali Windows 95).

Harmonogram aktualizace prozatím není finální a při jeho stanovení budeme brát v ohled potřeby stávajících klientů. Předběžně bude dokončena v průběhu jara 2014. Pro projekty, které jsou dostatečně aktuální bude aktualizace neznatelná a pocítí ji zejména při budoucích implementacích. Klienty jejichž projekty budou vyžadovat zásadnější aktualizaci budeme kontaktovat individuálně.

Proč je vhodné softwarovou platformu aktualizovat:

– starší verze nejsou nadále výrobcem podporovány , nedochází k aktualizacím což může znamenat bezpečnostní riziko pro web

– nová verze přináší možnost využití nových funkcí, řadu procesů lze připravit efektivněji

– aplikace dosahují vyššího výkonu a tím lze v některých oblastech dosáhnout zrychlení webu

 

Komentáře