Informace pro klienty, Řešení pro realitní kanceláře, Stojí za pozornost, Webové stránky

Aktualizace webových stránek – Poski upgrade frontendu

Doba a vývoj jde stále kupředu, někdy až mílovými kroky. Není to tak dávno, kdy se o virtuální prohlídce jen snilo a ceny nemovitostí byly za třetinovou cenu. Tak, jak se vyvíjí nové technologie a náročnost klientů, tak se vyvíjí i náš realitní software. Každý ukončený kvartál v roce se snažíme zakomponovat díky upgradu systému nové moduly a funkce do Poski REALU a přiblížit jej co nejvíce směrem k vašim požadavkům a přáním. Jinak tomu ale je u webových stránek – tzv. Frontendu, pokud tedy web od Poski využíváte.

Webové stránky bohužel stárnou (vyjma případů pronájmu webových stránek). Aktualizace webové stránky (tedy frontendu) ve vaší pravidelné platbě za licenci Poski REALu není zahrnuta.

I proto jsme pro vás připravili novou službu – Poski upgrade Frontendu.  Rádi se o přechod  na nový Frontend u vašeho webu postaráme. Níže si dovolíme zaslat nabídku s podrobným vysvětlením, k čemu nový Frontend je a co u jednotlivých verzí znamená pro vás. 

1. Co je frontend a jak poznám, kterou verzi mám ?

Frontend je jednoduše řečeno webová stránka. Složitěji pak část webu, kterou vidí návštěvník vašich webových stránek, a to včetně funkcionalit na ní. Například u nemovitosti je možné prodat byt/dům v aukci, makléř se prezentuje prodanými nemovitostmi, web je responzivní (přehledné zobrazení na mobily) apod. Jedná se tedy o soubor funkcionalit vašich webových stránek. Bohužel, jak už bylo zmíněno výše, webové stránky stárnou.

Bohužel, promiňte nám to srovnání, ale je to jako s autem. Stejně jako Škodovka i naše společnost vytváří nové modely a do nich zakomponovává nové funkce. A z toho důvodu do loňského modelu auta, který jste si zakoupili, není již možné přidat například dešťový detektor. Naštěstí u nás do loňské verze přidat novou funkcionalitu ještě lze. Proto jsou verze licence webových stránek jasně očíslovány.

Jak poznáte, kterou verzi našeho realitního softwaru na webu máte?

 • Přihlašte se do vaší administrace realitního softwaru Poski REAL
 • Podívejte se pod levé menu
 • Následně se zobrazí číslo, jakou verzi systému a Webu máte

2. Proč aktualizovat a jaké jsou výhody aktualizací ?

 1. Stále optimalizováno dle potřeby vyhledávače – společnost Google, Seznam …. i sociální sítě se předhánějí ve zdokonalování uživatelského prostředí. A na nás je přizpůsobit weby pro ně a přizpůsobovat se jejich požadavkům. 
 2. Snazší zakomponovávání individuálních požadavků, například modulu aukce, hlídacího psa, webové kalkulačky apod.
 3. Bezpečnější a lepší ochrana proti “nabourání systému” a tedy nebezpečným hackerským útokům, čímž je nižší zranitelnost webu.
 4. Využívání moderních technologií.
 5. Optimalizování rychlosti a délky načítání webu.
 6. 100% funkčnost s Backendem  (administrační rozhraní Poski REAL) například přidání videoprohlídky (či jiné funkcionality) je maximálně kompatibilní s webem.
 7. Lepší používání na mobilních zařízeních.
 8. Lépe uchopitelné v rámci marketingových aktivit.

Čím dříve tento přechod zrealizujete, tím déle budete mít určitou konkurenční výhodu, a budete připraveni na zakomponování nových modulů.

3. Jak tedy postupovat v případě zájmu o upgrade webu

 • Po přihlášení do softwaru si dle návodu zkontrolujte číslo vaší verze.
 • Následně, viz níže, zjistíte cenu vaší aktualizace.
 • Pokud souhlasíte, klikněte v menu, kde se nachází číslo aktualizace, na tlačítko podpora, nebo kontaktujte vašeho obchodního zástupce.
  • zadejte požadavek, kde napíšete číslo vaší verze 
  • žádost o aktualizaci na nejnovější verzi
  • a akceptaci ceny

Váš požadavek bude následně zpracován do cca 14 dnů od zaslání vašeho požadavku. Informovat vás budeme přes náš ticketovací systém.

4. Cena upgradu webových stránek – frontendu

Níže uvedené ceny jsou jednorázové. Bohužel čím je verze starší, tím je náročnost provedení upgradu složitější. Podívejte se, prosím, na přehledné představení cen. Pokud si platíte měsíční pronájem, máte velkou výhodu – upgrade je zcela zdarma a je pravidelný.

Aktualizace k verzi frontendu Cena
V případě pravidelné platby za web – měsíční pronájem 0 Kč
Verze webu od v5.3 0 Kč
Verze webu od v5.2 3 985 Kč
Verze webu od v5.1 7 985 Kč
Verze webu od v4.0 9 985 Kč
Verze webu od v3.0 19 985 Kč

5. Cena pravidelné aktualizace k vaší verzi 

Aby nedošlo k tomu, že webové stránky nebudou pravidelně aktualizovány a ceny by se za pár let vyšplhaly do vysokých částek, jsme následně připravili možnosti pravidelné údržby webu.  Aktualizace frontendu a tedy webových stránek se provádí vždy s upgradem Poski REALU, tedy 4x ročně.

Je tedy nutné provést upgrade webových stránek dle podmínek výše a pak si případně platit roční aktualizaci.

Aktualizace k verzi frontendu Cena
V případě pravidelné platby za web – měsíční pronájem 0 Kč
Roční aktualizace vašich webových stránek 2 985 Kč/rok
Nebo zvýšení měsíčního poplatku za Software 285 Kč/měsíc

 

Děkujeme za přečtení dokumentu a následnou spolupráci.

Váš Team Poski.com – Poski REAL – podpora@poski.com

Komentáře