Online marketing, Řešení pro e-shopy, Stojí za pozornost

Barcamp Ostrava 2018

V sobotu 24.11.2018 jsme se zúčastnili konference ze světa internetu – Barcamp, která se konala v aule na VŠB v Ostravě – Porubě.

Barcamp je otevřená komunitní konference ze světa internetu. Zaměřuje se především na nové trendy v internetových aplikacích, webdesign, on-line marketing, digitální média a podnikání.

Poski.com na Barcamp Ostrava!!!

Jakožto velcí nadšenci online marketingu, tvůrci webových stránek a e-shopů jsme samozřejmě nemohli na takové akci chybět! Nebyli jsme však jen pouhými návštěvníky, ale patřili jsme mezi samotné hlavní partnery, jelikož věříme v potenciál akce a především mladé talenty v Ostravě. V budoucnu chceme podobné akce podporovat. Ještě před tím, než celá akce vypukla, jsme si zajistili čestné místo s našim oranžovým Poski stánkem tak, ať nás nikdo nepřehlédne. Společně s krásnými hosteskami jsme již netrpělivě očekávali příchod prvních nadšenců. V 9:45 to celé odstartovalo úvodním slovem organizátora.

Poski na Barcamp Ostrava 2018       Poski na Barcamp Ostrava 2018

Poté už následoval nabitý program zajímavých přednášek a to rovnou ve třech sálech zároveň. Celkově tedy vystoupilo 18 řečníků v šesti blocích. Mezi přednášející se probojoval i náš SEO specialista, kolega a kamarád Adam Košinar. Téma přednášky si zvolil jemu blízké: Vyhledáváče a SEO: Jaké je jejich budoucnost? Celá přednáška se nesla v pohodovém duchu, posluchači měli příležitost dozvědět se mnoho zajímavých informací. Adam představil budoucnost hlasového vyhledávání a zaměřil se na to, jak by měly být stránky optimalizovány, aby se v takovýchto hlasových výsledcích zobrazovaly. Svou prezentaci obohatil o celosvětové výzkumy týkajícího se hlasového vyhledávání a prognózu pro příští roky. Skvěle zpracovaná prezentace rozhodně sklidila úspěch!

E-shop Clevero

Adam u diváků uspěl na plné čáře, což dokazuje také hojná účast v publiku a zájem o diskuzi na dané téma.
Pokud by vás tohle téma blíže zajímalo, určitě nám napište na marketing@poski.com!

Poski na Barcamp Ostrava 2018       Poski na Barcamp Ostrava 2018

Nabití novými vědomostmi se někteří z nás přesunuli ke stánku, kde jsme měli připravený bohatý program pro všechny účastníky akce. Občerstvení v podobě sektu, cuba libre a k zakousnutí nechyběly ani koláčky od naši Marcelky, makronky v Poski barvách a klobásky. Dále měli návštěvníci našeho stánku možnost zahrát si tajemnou hru – tajemné boxy, které trochu potrápily mozkové závity. Cílem bylo s pomocí předaných indicií vyřešit úkoly, otevřít tajemný box a vybrat si odměnu, která čekala uvnitř. Nechyběla ani pořádná výzva v podobě programátorské pohádky. Programátorskou pohádku, která byla k vidění na stánku, jste nemuseli rozluštit, ale tipnout si, či spočítat, kolik znaků text obsahuje. Výherce soutěže budeme kontaktovat e-mailem a správné číslo bude uveřejněno na našem Facebooku.

Networking a vzdělávání je obecně velmi důležité, ale my jsme si zároveň příjemně zpestřili sobotu. Celá akce byla úspěšná a my děkujeme organizátorům, a to společnosti Moravio a Shopsys! 🙂

Poski na Barcamp Ostrava 2018

Komentáře