Informace pro klienty, Řešení pro e-shopy, Řešení pro realitní kanceláře, Webdesign

Co se nám v roce 2019 povedlo? Projekty, na které jsme opravdu hrdí

Jelikož o projektech, které jsme v loňském roce dokončili, bychom mohli mluvit dlouho, vybrali jsme pro vás tři, které oceníte. Něco sladkého, něco opojného a něco důmyslného.

Medoo – až po uši v medu

Prvním projektem jsou stránky Zámecké medárny ležící v objetí anglických zahrad kolem zámku Šilheřovice. Je to manufaktura, bistro a obchůdek v jednom. Krom výborných medových specialit můžete vyzkoušet ozdravnou apiterapii nebo si nakoupit 100% přírodní včelí produkty na doma. A pokud nemáte chuť na výlety, nakupte si z pohodlí domova přes náš chytrý e-shop na stránkách www.medoo.cz.

Čerstvý med si můžete koupit nejen pro sebe, ale také jako stylový dárek na míru pro zákazníky vaší firmy. Ani my jsme neodolali a museli ochutnat. Stránky jsme oblékli do medového kabátu s jemně pastelovými barvami a černobílými kresbami. Vyjímečné jsou i velice pěkné fotografie dodané klientem, se kterými web rozkvetl.

O tom, že dobré jídlo ve firmě máme rádi, svědčí i jiné naše projekty jako např. nydeckekorytko.cz, kde si můžete si můžete nakonfigurovat masové korýtko podle svých představ – pečená kolena, žebírka, špalíky, řízečky, jelítka… nebo dorty-olomouc.cz, kde si můžete objednat dort na míru on-line.

O víno a o Vás pečujeme vždy s láskou

To je heslo nejen naše, ale také dalšího našeho klienta vinarstvinosreti.cz. S láskou jsme připravili rozsáhlé ale přehledné stránky, kde si můžete vybrat rozmanité možnosti ubytování, relaxace i aktivní zábavy rozlehlého areálu Vinařství Nosreti s neopakovatelným výhledem na Pálavu a vodní nádrž Nové Mlýny. Pro lepší orientaci v areálu můžete využít námi navrženou interaktivní mapu, provést rezervaci nebo si vybrat z množství akcí, které vinařství nabízí. Součástí je také e-shop pro velkoodběratele i milovníky vína. Zde jsme si dali záležet na každé podstránce. Všechny informace jsou precizně roztříděné a popsané. Pro lepší přehlednost jsme použili systém ikon.

Přinášíme život do srdce města Olomouce

Není tajemstvím, že už dlouhá léta pracujeme na našem realitním systému Poski REAL, který neustále vylepšujeme. Dnes bychom ale rádi představili jeden z našich developerských projektů bydlenisantova.cz. Jedná se o výstavbu městského bloku semknutého kolem zeleného uzavřeného prostoru v Olomouci. Celý komplex nabízí více než 400 bytů a dalších prostor. Proto bylo důležité vymyslet přehledný interaktivní navigační systém, kde si každý může vybrat bydlení svých snů. Grafika je postavena na čistých barevných plochách s typografickými prvky a parallaxem. Také chystáte nějaký developerský projekt? Letos pro vás chystáme novinku…

Mrkněte se, jak se nám naše projekty povedly:

Komentáře