Řešení pro realitní kanceláře

Co vám přinesly Workshopy Poski REALu?

Na našem, již pátém, realitním workshopu jsme proškolili mnoho makléřů z 32 realitních kanceláří, získali tak mnoho poznatků k tomu, jak svou práci mohou zefektivnit, jak ušetřit svůj čas, své peníze a také se dozvěděli, jak maximálně využít realitní software Poski REAL

Cílem bylo komplexní proškolení v Poski REALu a získání zpětné vazby od účastníků, a to proto, abychom mohli náš realitní software zlepšovat a posouvat tím správným směrem. A co se vlastně účastníci na workshopu dozvěděli a čemu se přiučili? 

Letos byla tématem velká novinka a to: Digitalizace, zejména v oblasti podepisování smluvní dokumentace. Hlavním organizátorem byl náš Vláďa Vaněk, který účastníkům představil Digitální tvorbu smluv a podepisování a také Novinky Poski REALu verze 6.0. Na workshopy jsme pozvali také zajímavé hosty, kteří svými tématy obohatili všechny přítomné.  

Digitalizace, zejména v  oblasti podepisování smluvní dokumentace je horkým tématem dnešní doby, jelikož doba covidová nám ukázala, že někdy není možné se s klienty setkat osobně pro podepsání smluvní dokumentace, nyní však není nic pohodlnějšího než smlouvu podepsat online přímo na místě a to bez zbytečného papírování. Nejen proto jsme připravili do realitního softwaru novou funkcionalitu pro elektronické podepisování smluvních dokumentů. V našem softwaru Poski REAL je možné nejen smlouvu elektronicky s klientem podepsat, ale také si kompletní dokument na pár kliknutí vytvořit přes aplikaci softwaru pro generování smluv.

Proto prvním našim hostem byl Lukáš Slanina z Arrows, který se věnoval tématu Digitální podepisování a právo. Lukáš Slanina je odborníkem v oblasti právní podpory realitních kanceláří. Vede realitní tým, který zajišťuje smluvní dokumentaci k převodům nemovitostí, veškerou smluvní agendu spojenou s fungováním realitních kanceláří a úspěšně za realitní kanceláře bojuje v soudních sporech s nepoctivými klienty. Na realitním workshopu, tak všechny účastníky ujistil v tom, že elektronická tvorba smluv a jejich podepisování prostřednictvím Poski REALu je v souladu s právními podmínkami a elektronické dokumenty jsou tak zcela bezpečné a právně ošetřené

Využíváte elektronickou tvorbu smluv a jejich podepisování? Ještě ne? Tak neváhejte, v našem realitním softwaru je vše jak má být. Veškeré podrobnosti najdete na našich webových stránkách Poski REALu. V rámci školení naši klienti zjistili jak je vše jednoduché a právně ošetřené.

Druhým řečníkem byl Ondra Hon z CeMapu, který představil funkce v CeMap verze 4.0. Ondra Hon je zakladatelem projektu CeMap, je spoluautorem a tvůrcem softwarového řešení na stanovení tržních cen nemovitostí. CeMap Vám pomůže stanovit aktuální tržní cenu tak, aby jste už nikdy neprodělali. Taky se vám už stalo, že jste nastavili cenu příliš vysoko a prodělali jste? Proto používejte moderní nástroje, které vám pomohou k úspěšnému obchodu.

S CeMapem spolupracujeme proto, aby jste svoji práci dělali co nejefektivněji. Data v CeMapu jsou každých 48 aktualizována a proto máte k ruce vždy aktuální a hlavně rychlý přehled o aktuálních cenách nemovitostí na trhu. Prodej vaši nemovitosti se tím ještě více zefektivní, zrychlí a také zrelevantní. Proto nezapomeňte využívat i tento nástroj, který je dostupný v Poski REALu a ušetřete tak svou a klientovu peněženku. Využíváte cenové mapy také? Ještě ne? Tak na co čekáte? Náš realitní software je kvalitním a dostupný produktem, který postupně modifikujeme pro potřeby všech makléřů dnešní doby.

Účastníci školení měli také možnost si s našimi řečníky popovídat u bannerové diskuze. Kdy jim naši hosté včetně pořadatele Vládi Vaňka zodpověděli veškeré dotazy co se týče funkcí v našem realitním softwaru, právního ošetření online podepisování a vývoje cen na trhu nemovitostí. Vy, naši klienti jste tím nejdůležitějším článkem při optimalizaci a zdokonalování Poski REALu a proto, je vaše zpětná vazba tím hlavním motorem, který posouvá Poski REAL k dokonalosti a ku vaši spokojenosti. 

Proto, aby jste se na workshopech cítili co nejpohodlněji, jsme pro účastníky zajistili také výborné občerstvení v podobě rautu a skvělé kávičky. Všichni naši hosté získali také dárek v podobě webu nemovitosti a webu makléře na tři měsíce zdarma.

Další workshopy chystáme již na podzim tohoto roku a doufáme, že našim klientům opět přineseme mnoho užitečných rad a získají tak nové poznatky k tomu, aby jejich práce v realitním světě byla co možná nejefektivnější. 

Všem děkujeme za účast! A pokud už teď víte, že budete mít zájem o účast na workshopech na podzim, neváhejte nás kontaktovat a předběžně si rezervovat své místo. Budeme se na vás znovu těšit. Podívejte se na naše video z akce na Facebooku Poski REAL a nezapomeňte nás sledovat i na našem Instagramu Poski REAL.

Komentáře