Nezařazené

Další vylepšení hostingu – upgrade

Na serverech VSHostingu (poskytovatel hostingu) proběhne upgrade páteřních prvků, a to v noci ze dne 5.2.2014 na 6.2.2014 v následujících časech:

02:00h až 02:10h – upgrade kapacity a optického páteřního okruhu mezi datovými centry. Tento úkon se obejde bez vlivu na provoz datových toků či serverů.

03:00h až 04:00h – výměna páteřních switchů v datovém centru VSHosting za zařízení Cisco nové generace z hi-end třídy s podporou nových bezpečnostních funkcí, násobně větší přenosovou kapacitou a odolnosti vůči novým typům útoků. Tento upgrade si vyžádá nedostupnost v řádu jednotek minut při přepojování provozu. Všechny práce budou realizovány s maximálním úsilím tak, abychom jakékoliv nedostupnosti v ideálním případě úplně eliminovali, pro všechny případy jsme ale zvolili raději tuto noční dobu, kdy je datový tok nejmenší.

Upgrade je realizován v reakci na stále intenzivnější útoky v globálním Internetu po celém světe a věřme, že tato investice v řádech milionů korun přispěje k větší provozní bezpečnosti serverů našich klientů.

Jak jedno ze zařízení vypadá lze vidět na tomto krátkém videu: http://www.youtube.com/watch?v=MRFCJtN6GCs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*