Řešení pro e-shopy

Rozhovor s našim VIP klientem Dušanem Hlaváčkem z Dekstonu. Jak firma dosáhla svých úspěchů?

Jedním z našich dlouholetých klientů je společnost Dekstone nabízející kvalitní přírodní kámen do interiéru nebo exteriéru a také umělý kámen, který vydrží desítky let. Čemu vděčíme za spolupráci s Poski.com již 8 let a kam se společnost posunula? Vyzpovídali jsme majitele společnosti pana Ing. Dušana Hlaváčka v krátkém videorozhovoru, který si můžete níže taky přečíst. 

 

Jak firmu Dekstone změnila doba covidu?

“Pokles a útlum v první fázi firma zaznamenala, no nebylo to nic dramatického. V druhé fázi a vlně covidu se firma už stabilizovala a fungovala normálně. Teda když se na to podíváme zpětně covid firmu nijak zvlášť nepoškodil.” To jsme ovšem jako partneři Dekstonu rádi. Některé firmy totiž padali jako hrušky a někdo si mohl dovolit postavit novou halu. 

 

Jak probíhalo stěhování do nové haly?

Dekstone má momentálně krásné nové prostory a proto nás zajímalo, jak probíhalo stěhování velkých kusů kamenů, kterých není zrovna málo. Stěhování bylo podle pana Hlaváčka velký oříšek. Šlo totiž o 150 kamionů kamene nejen paletovaného zboží, teda lehké to určitě nebylo. Díky celému týmu se stěhování povedlo a teď se mohou zabydlovat v nových prostorách v Šestajovicích. 

A proč se vlastně firma stěhovala? Prostory již nebyly dostatečně velké, logistika tím pádem byla taky mnohem složitější a prezentace kamene potřebuje speciální prostory, které ve staré hale již nebyly dostačující. Proto stěhování proběhlo v poměrně krátké době. Určitě to bylo náročné, no vyplatilo se

 

Jak se Dekstonu s Poski.com spolupracuje?

S firmou Dekstone jsme partneři již 8 let a spolupráce funguje na pravidelné bázi skrze výrobu pro web Dekstone a e-shop Wallstone ale i skrz marketing, kde pracujeme jak na PPC reklamách, FB reklamách a dalších dílčích marketingových úkonech, tak i na mnohých jednorázových. I po tolika letech společné spolupráce se na nás Desktone může obrátit s čímkoliv a my jsme schopni najít řešení nejen v úpravách jejich webu a e-shopu, ale i co se týče marketingové strategie. My jsme rádi, že se můžeme věnovat klientovi jako je Dekstone a že je s námi několik let již spokojen. 

 

Co má firma v plánu dál?

Plánu má firma na další období dost. Jeden z nich je i sklad online,  do kterého by měl mít zákazník online vhled a věděl by, kolik jakého kamene se zde nachází. Poski se snaží tuto novou platformu dle požadavků klienta zprovoznit co nejdříve. Společně stále pracujeme na zdokonalování a těšíme se, až bude online sklad v provozu. Určitě to ušetří spoustu telefonátů a emailů obchodníkovi a zefektivní to jeho nakupovací a rozhodovací proces.

První rozhovor s našim VIP klientem je za námi a my jsme rádi, že jsme je mohli navštívit v krásné nové hale, kde i po návštěvě toalety se s kamenem od Dekstonu cítíte příjemně. Také jsme rádi, že jsme se po dlouhé době mohli setkat offline a utužit naše partnerství. 

A koho vám ukážeme při dalším rozhovoru? Nechte se překvapit. 🙂

Komentáře