Řešení pro realitní kanceláře

Jak koronavirus ovlivnil realitní trh?

Rozvolňování opatření proti šíření koronaviru v Česku je v plném proudu, co to znamená pro podnikatele? Někteří  postupně sčítají vzniklé škody, jiní slaví výrazné nárůsty tržeb a podnikatelské úspěchy. Jak ale koronavirová krize ovlivnila realitní trh? Jako poskytovatelé realitního CRM Poski REAL máme k dispozici užitečné statistiky, o které se podělil jednatel naší společnosti Vladimír Vaněk v rozhovoru pro ocenění Realiťák roku.

Hluboké meziroční propady prodejů i stagnující pronájmy

Co se týče sumy z prodejů v meziročním srovnání, tak za březen a duben zaznamenáváme výrazný pokles o 65 %. U pronájmů není trend patrný, dá se říci, že sumy z pronájmů jsou meziročně téměř stejné, zaznamenán je totiž pouze mírný nárůst o 3 %.

Co si o klesajícím trendů myslí odborník na realitní poradenství a náš jednatel v jednom Vladimír Vaněk? A jaký je názor Petra Sefriga se specializací na dražby a Ondřeje Marka věnujícího se oblasti dluhopisů? Mrkněte na video níže

Živé vysílání – Vladimír Vaněk, Petr Sefzig & Ondřej Marek

I dnes, 20.5.2020, jsme si pro vás připravili živý přenos. Tentokrát se na realitní trh podíváme pohledem 3 odborníků – a těmi budou Vladimír Vaněk z POSKI real, Petr Sefzig z OK Dražby a Ondřej Marek z Dluhopisy.cz.Začínáme v 15:00, tak se dívejte se námi.

Zveřejnil(a) Realiťák roku dne Středa 20. května 2020

Ještě nemáte realitní software?

Pokud stále hledáte chytré, rychlé a moderní řešení, které vám pomůže zefektivnit vaše podnikání v oblasti realit, realitní program, který umí mnohem více než jen exporty na realitní servery, a zároveň přehledný systém pro plánování dne a evidenci obchodů, máme pro vás dobrou zprávu. Realitní CRM Poski REAL v nejnovější verzi 5.0 je nyní ještě rychlejší a výkonnější, s přehledem vám tak zvládne ušetřit i  více než 40 hodin týdně – de facto třeba práci asistentky realitní kanceláře.

Poski REAL můžete zkusit na 30 dní zdarma

Chápeme, že nikdo nechce kupovat zajíce v pytli, proto nabízíme Poski REAL na prvních 30 dní úplně zdarma. Můžete si tak vyzkoušet, jak se s CRM pracuje, seznámit se s prostředím systému a zhodnotit, kolik času a tím i peněz vám dokáže ušetřit. Chce se dozvědět o našem systému více? Mrkněte na největší výhody Poski REALu.

Komentáře