Jak pracovat s tiskovými šablonami v Poski REALu

S příchodem nové verze 3.4.6 v našem realitním systému Poski REAL nabízíme nové vylepšení, do nichž spadá i práce s tiskovými šablonami. Pro lepší pochopení, si můžete přečíst níže uvedený návod, který by vám měl tuto funkci objasnit.

Nastavení tiskových sestav, může provést uživatel v editaci pobočky (pokud má na tyto úpravy práva), kde v záložce „Nastavení tiskových sestav“ může jednotlivým pobočkám přiřadit tiskové šablony. Takto přiřazené tiskové šablony, uvidí makléři u nabídek nebo v modulu „Tisk“.

Nastavenítiskových šablon Poski REAL

Nastavení tiskových šablon Poski REAL

Po vytvoření nové nabídky a vyplnění všech potřebných parametrů, mohou makléři provést tisk nabídky, skrz „Náhled nemovitosti“ nebo modul „Tisk“. Po vybrání zvolené tiskové šablony, dojde k vygenerováni a následnému uložení „PDF souboru“ na pevný disk uživatele, ze kterého může provést samotný tisk.

Nastavení popisu pro tiskové šablony

Makléři si mohou nadpisy a popisy pro tiskové sestavy upravit bez obav, že by se tyto úpravy exportovaly na realitní servery. Tyto úpravy, může provést v prvním kroku editace nabídky v panelu „Popis nemovitosti“ a zde skrz záložku „TISK A4″ případně „TISK A5″. V případě, že uživatel tyto parametry nevyplní, tisková šablona si automaticky vyplní informace z textů, které se exportují, a automaticky je zkrátí dle potřeby.

Vypnutí Energetické náročnosti budov (PENB) na tiskových šablonách

Ve výchozím stavu je tato funkce zapnutá u všech nemovitostí, které mají povinnost tuto informaci uvádět. V případě, že nechcete PENB na tisklé šabloně uvádět, můžete ji vypnout ve druhém kroku editaci nabídky. Tato změna se nově automaticky propíše do „Časové osy“ nabídky.

Zapnutí / vypnutí energetického štítku (PENB) na tiskový šabloných

Zapnutí / vypnutí energetického štítku (PENB) na tiskový šabloných

Karta nemovitosti - PENB

Karta nemovitosti – PENB

Individuální vzhled tiskových šablon

V případě, že ani jedna ze základních tiskových šablon vám nevyhovuje, máme řešení. Vytvoříme zcela individuální tiskovou šablonu, dle Vašeho přání. Avšak je tato služba zpoplatněna. Pro bližší informace kontaktujte našeho obchodního zástupce.