Návody a rady, Řešení pro realitní kanceláře

Jak pracovat s tiskovými šablonami v Poski REALu

S příchodem nové verze 3.4.6 v našem realitním systému Poski REAL nabízíme nové vylepšení, do nichž spadá i práce s tiskovými šablonami. Pro lepší pochopení, si můžete přečíst níže uvedený návod, který by vám měl tuto funkci objasnit.

Nastavení tiskových sestav, může provést uživatel v editaci pobočky (pokud má na tyto úpravy práva), kde v záložce “Nastavení tiskových sestav” může jednotlivým pobočkám přiřadit tiskové šablony. Takto přiřazené tiskové šablony, uvidí makléři u nabídek nebo v modulu “Tisk”.

Nastavenítiskových šablon Poski REAL

Nastavení tiskových šablon Poski REAL

Po vytvoření nové nabídky a vyplnění všech potřebných parametrů, mohou makléři provést tisk nabídky, skrz “Náhled nemovitosti” nebo modul “Tisk”. Po vybrání zvolené tiskové šablony, dojde k vygenerováni a následnému uložení “PDF souboru” na pevný disk uživatele, ze kterého může provést samotný tisk.

Nastavení popisu pro tiskové šablony

Makléři si mohou nadpisy a popisy pro tiskové sestavy upravit bez obav, že by se tyto úpravy exportovaly na realitní servery. Tyto úpravy, může provést v prvním kroku editace nabídky v panelu “Popis nemovitosti” a zde skrz záložku “TISK A4″ případně “TISK A5″. V případě, že uživatel tyto parametry nevyplní, tisková šablona si automaticky vyplní informace z textů, které se exportují, a automaticky je zkrátí dle potřeby.

Vypnutí Energetické náročnosti budov (PENB) na tiskových šablonách

Ve výchozím stavu je tato funkce zapnutá u všech nemovitostí, které mají povinnost tuto informaci uvádět. V případě, že nechcete PENB na tisklé šabloně uvádět, můžete ji vypnout ve druhém kroku editaci nabídky. Tato změna se nově automaticky propíše do “Časové osy” nabídky.

Zapnutí / vypnutí energetického štítku (PENB) na tiskový šabloných

Zapnutí / vypnutí energetického štítku (PENB) na tiskový šabloných

Karta nemovitosti - PENB

Karta nemovitosti – PENB

Individuální vzhled tiskových šablon

V případě, že ani jedna ze základních tiskových šablon vám nevyhovuje, máme řešení. Vytvoříme zcela individuální tiskovou šablonu, dle Vašeho přání. Avšak je tato služba zpoplatněna. Pro bližší informace kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Komentáře