Informace pro klienty, Online marketing, Řešení pro e-shopy

Jak připravit nabídku práce na Facebooku?

Potřebujete nabrat nové zaměstnance, ale nevíte jak připravit nabídku práce přímo na Facebooku? V tomto krátkém článku vám postupně ukážeme krok za krokem. Zveřejnění pozic je zcela zdarma na 30 dní a je to rychlé.

Přidání karty Kariéra

Jako první je nutné přidat si na svůj Facebook kartu Kariéra. Kliknete na Nastavení, poté šablony a karty a zapnete si kartu Kariéra.

 

Kariéra na facebooku

Přehled aktivních a neaktivních nabídek práce

Po prokliku na kartu Kariéra se nám zobrazí seznam vašich inzerátů. Pokud jste si kartu Kariéry právě založili, budete mít seznam samozřejmě prázdný. V této kartě:

  • Kontrolujeme zda je nabídka práce aktivní
  • Kdykoliv ji můžeme obnovit
  • Kdykoliv ji můžeme uzavřít
  • Kdykoliv ji můžeme editovat
  • Kdykoliv ji můžeme propagovat
  • Vytváříme nové pracovní nabídky

PHP programátor Kariéra na Facebooku

Jak vytvořit novou pracovní nabídku?

Kliknete na tlačítko Vytvořit pracovní nabídku a můžete začít. Postupně vyplňujete všechny informace, jako adresu práce, typ úvazku, popis práce nebo otázky na uchazeče a především e-mail, kam následně přijde upozornění, že na vaši pracovní nabídku někdo reagoval. Také zde můžete měnit fotografie inzerátu a kontrolovat, jak inzerát vypadá na počítači, či na mobilu.

Online-marketing Poski.com

Víte, že můžete své kontakty spravovat přímo na Facebooku?

Po přidání karty Kariéra se vám ve vrchním menu, hned vedle doručených zpráv zobrazí záložka “Manage jobs”. Záložka funguje jako velmi jednoduché CRM, můžete zde kontaktovat zájemce, měnit stav nebo například filtrovat zájemce dle pozic.

Propagace pracovních nabídek

Každou nabídku můžete také propagovat. Postup je stejný jako u propagace jakéhokoliv jiného příspěvku, ale s rozdílem, že zde nevolíte pohlaví ani zájmy. Mohlo by pak docházet k diskriminaci. Doporučujeme propagaci pracovní nabídky určitě vyzkoušet, nastavte si lokalitu na nejbližší okolí, upravte si rozpočet a dobu trvání reklamy a můžete začít své výsledky měřit!

Pro více informací nám napište na marketing@poski.com!

 

 

Komentáře