Informace pro klienty, Návody a rady, Řešení pro e-shopy, Stojí za pozornost

Jak rychle nakoupit i prodat online? Zkuste marketplace Memark

Chcete se vrhnout na online podnikání, ale nemáte potřebný kapitál, zkušenosti nebo odvahu? Pro nováčky a malé e-shopaře, stejně jako internetové giganty, je tady marketplace Memark. Prosadit se tak může snadno i začínající podnikatel, stačí se registrovat a hurá prodávat. Co to ale vlastně marketplace je? A jaké jsou jeho výhody? My v Poski.com jsme pro našeho klienta Memark vytvářeli, a proto vám můžeme popsat, jak celý sytém funguje, a proč byste měli zkusit podnikání na Memarku i vy.

Marketplace? Internetová tržnice, která dává stejné šance všem

Lidé to často ani neví, ale s marketplace, moderní internetovou tržnicí, se už někdy setkala většina z nich. Vždyť kdo z nás někdy nenakoupil nějakou drobnost přes Amazon nebo AliExpress? Proč je ale marketplace pro prodejce tak výhodný? V čem je jeho kouzlo? Obchodník tady totiž nepotřebuje vlastní platformu, e-shop ani velké investice do marketingu. Na rozdíl od velkých e-shopů pak marketplace Memark také nijak nezasahuje do konkurence.

Nemusíte se tak bát, že by Memark upřednostnil vlastní spotřebiče, knihy nebo módní doplňky před těmi vašimi. Memark sám o sobě nic neprodává, a tak si nepotřebuje vytvářet lepší konkurenční podmínky, dává všem stejnou šanci uspět.

marketplace memark

Platíte, jen když prodáte

Zapomeňte na platbu za proklik nebo zobrazení produktu, na Memarku platíte, jen když něco opravdu prodáte. V tom se liší zejména od zbožových vyhledávačů a srovnávačů. Už žádná platba za proklik nebo zobrazení, na Memarku se platí jen provize z prodeje – maximálně 15 %, nejčastěji je to ale 11 %. Pokud si proto někdo vaše zboží jen prohlédne, ale nákup si rozmyslí, nebude vás to stát ani korunu.

Jak to funguje? Jako prodejce se jednoduše zaregistrujete a přidáte své zboží na web. Když si je pak někdo koupí, Memark vám dá vědět stav platby a na vás už je jen odeslání zboží zákazníkovi. Každých 14 dnů vám pak na účet budou chodit vydělané peníze, automaticky, starat se o nic nemusíte.

Starosti s chodem e-shopu nechte na profících

Nechcete už řešit možné reklamace, problémy s nákupem nebo technické potíže? Profesionální tým zákaznické podpory se o vše postará. Nerozumíte si se světem reklamy? Samostatnému oddělení marketplace můžete klidně svěřit i marketing, zajistí vám propagaci v médiích i na sociálních sítích.

Až vám bude Česká republika malá, snadno a bezplatně se s Memarkem dostanete i na Slovensko. Cíle marketplace nejsou malé, a tak má v plánu další rozšiřování do světa, aktuálně třeba do Maďarska nebo Rumunska.

memark

Klíč k úspěšnému prodeji zboží? Jednoduchost a přehlednost

Pro nakupující je velice důležitá rychlost, jednoduchost a přehlednost celého nákupu. Nemusí se totiž nikde složitě proklikávat různými e-shopy a vracet se zpět na původní stránky, tak jako je to na srovnávačích. Na marketplace pohodlně vyberou a koupí knihy, elektroniku, drogerii, oblečení, dárky pro rodiče i domácí mazlíčky a další věci. Vše najednou zaplatí a pak už se těší, až jim prodejci zboží zašlou.

Prodávejte téměř cokoliv

Od autokosmetiky, až po zubní pastu – na Memarku může uspět téměř všechno. Jaké zboží má největší šanci?

  • knihy, hudba, papírnictví, hračky
  • elektronika, telefony, počítače, domácí spotřebiče
  • oblečení, obuv a kosmetika
  • nábytek, doplňky, vybavení pro zahrádkáře
  • ruční výtvory, domácí výrobky i umělecká díla

Komentáře