Informace pro klienty, Online marketing, Řešení pro e-shopy

Malé podniky se dnes bez online marketingu neobejdou

„Nemám na to čas ani peníze, nemá to kdo dělat, zákazníci si mě vždycky nějak našli…“ S podobnými argumenty dnes drobní podnikatelé neobstojí.

Lokální prodejci, kavárny a restaurace, ale i lékaři a nezávislí profesionálové zkrátka na Internetu figurovat musí. Jen tak si udrží přísun zákazníků, růst zisku, dobrou pověst a krok s konkurencí.

Základní propagaci na Internetu navíc zvládnete i svépomocí a s malým rozpočtem!

online

Kdo není online, ztrácí zisk i důvěru

I člověk, který bydlí přes ulici, si nejprve prověří váš web a teprve poté se rozhodne, zda do prodejny zavítá osobně. Webová prezentace a stránka na Facebooku se staly samozřejmostí, ať už jde o kadeřnictví, řemeslníka, nebo nadnárodní korporaci. A v případě, že vás lidé na Internetu nenajdou, vyvodí si, že jste podnikání buďto dávno zabalili, anebo o svůj byznys moc nedbáte…

V nevýhodě se ocitají též majitelé starších stránek s designem pamatujícím minulé tisíciletí a neaktuálními informacemi. I drobný podnik vyžaduje moderní, strukturovaný web, kde nechybí relevantní informace, výzva k akci, ale i možnost plnohodnotného zobrazení z mobilního telefonu.

Využijte trend lokálních značek a zacilte na sousedy

Potřebujete oslovit lidi z blízkého okolí? Seznam, Google i Facebook nabízí pokročilé možnosti, jak zacílit reklamu, tak abyste zasáhli specifickou skupinu uživatelů podle věku, bydliště, zájmů atd.
Využijte celosvětové popularity lokálních podniků a propagujte na Internetu a sociálních sítích. Právě ty hrají a budou hrát v reklamě prim!

Základy online marketingu zvládnete sami, s kampaní pomohou profíci

Dobrá zpráva je, že na základní propagaci na Internetu vystačíte sami. Jak aktualizace textů ve WordPressu, tak správa firemní stránky na FB nebo e-mailingové kampaně v MailChimp jsou uživatelsky jednoduché a v Basic verzi zdarma. Pokud však na správu online marketingu nemáte čas, je lepší se obrátit na agenturu, která Vám s těmito činnostmi pomůže. 

S tvorbou webu, marketingovou strategií, PPC reklamou nebo správou kampaní na Facebooku se raději obraťte na zkušené odborníky. K dispozici máte řadu nezávislých profesionálů i agentur. Při výběru se řiďte nejen cenou, ale především zkušenostmi a referencemi.

Poski vám rádi pomůžeme jak s online marketingem, tak samotným návrhem a tvorbou webové prezentace.

Komentáře