Řešení pro e-shopy

Napojení e-shopu na systémy třetích stran aneb jak si zjednodušit práci

Provoz e-shopu s sebou nese rozhodování o obchodních procesech a jejich případné delegování. Musíte si promyslet, se kterými zdroji budete pracovat a zvážit možnost přizvat třetí stranu do vašeho podnikání. Respektive, buďto jste natolik technicky zdatní a soběstační, že tímto složitým procesem projdete sami a nebo se spolehnete na zkušenosti odborníků, kteří Vám zejména dají jistotu, že je celý Váš systém plně funkční. 

Outsourcingem můžete firmě přinést snížení nákladů, lepší cílení na zvolený podnikatelský záměr, efektivitu a zejména zrychlení procesů – což v důsledku znamená ušetřený čas a peníze. Je totiž velmi důležité uvědomit si, do jakých položek se firmě vyplatí investovat, mnohdy se totiž tendence střádat co nejvíce oddělení tzv. in-house s odstupem ukážou jako bolestivé pro další expanzi a rozvoj společnosti. 

Vyzrajte nad strachem 

Zajistit si externí podporu lze dnes v mnoha oblastech, jako jsou: 

Největší starosti spojené se svěřením péče do cizích (třetích) rukou, jsou spojené buď s přidělením úkolů neznámým lidem a nebo práce se vzdálenými dodavateli, kteří se mohou nacházet na různých místech a vy je ve skutečnosti nikdy nepotkáte. 

Prostupující globalizace však všechny starosti jasně odůvodňuje a zároveň přináší vysvětlení, proč jsou tyto požadavky dávno nesplnitelné. 

Nechte, aby se starali jiní 

Najmout si na každý problém specialistu by znamenalo pro firmu, dříve či později, existenční krizi. V momentě, kdy jste odhodlaní zvyšovat každoročně obrat a tím i své cíle, je přerozdělení část aktivit vhodným řešením. 

Opodstatněných důvodů najdeme například v moderním prostředí a využívání nejnovějších technologií v outsourcové firmě, lepšího plánování financí do budoucna, předpověď výdajů a rizik, ale zároveň i méně personálních starostí pro klientskou firmu. 

Pokud jako zájemce o e-shop přijdete ke společnosti s novou poptávkou, určitě budete stát i o napojení na další třetí strany. 

V případě online obchodu s jídlem a potravinami zamíříte na Dáme jídlo, pokud si vyberete prodávat oblečení, domácí potřeby nebo třeba kosmetiku uvítáte napojení na Zásilkovnu. O ekonomických systémem jako je PREMIER ani nemluvě. To je nutnost.

Tento fakt není pro mnohé potřeba zmiňovat, ale celý proces napojení je velmi technologicky náročný a proto, jak už jsme jednou zmiňovali, je vždy lepší využít služeb odborníků, kteří tento postup mají již skoro zautomatizovaný. Výhoda tedy spočívá v jednoduchosti, rychlosti a bezchybnosti.

Navíc s realizátorem e-shopu budete v počátcích všeho neustále v kontaktu a tím se ulehčí i výběr toho správného systému přímo pro vás. Zde opravdu poznáte, jak cenný je čas a peníze. Nemusíte se obracet na nikoho jiného, všechno se provádí dohromady. 

Pokud se nacházíte na samém začátku a potřebujete pomoc s budováním e-shopu, nebojte se napsat a využít naše služby.  

 

Komentáře