Informace pro klienty, Návody a rady, Online marketing, Řešení pro realitní kanceláře, Stojí za pozornost

Nejen o realitním zákonu přímo s odborníky. Přijďte na V. realitní workshop

Nejste si úplně jistí ve změnách, které přinesl nový realitní zákon platný od 3. března 2020? Vlastníte realitní kancelář nebo jste samostatný makléř a hledáte systém, který by vám mohl zjednodušit a zpřehlednit práci? Nebo už aktivně využíváte realitní software Poski REAL a chcete poznat novinky v systému či kouzla marketingu pro realitní kancelář? Připravili jsme pro vás akci, která vám odpoví na všechny vaše dotazy – V. realitní workshop, který proběhne v Praze a Ostravě, celkem ve třech termínech, pod taktovkou výkonného ředitele Poski.com Vladimíra Vaňka.

Kdy a kde workshop proběhne a jak se přihlásit?

Letošní ročník realitního workshopu zaměřený na realitní zákon proběhne ve třech jarních termínech. První termín proběhne ve středu 1. dubna v Praze se speciálním hostem paní Ivanou Cikánkovou. Druhý termín workshopu proběhne v Ostravě 6. dubna, poslední termín pak 7. dubna opět v Praze, ale tentokrát s hostem panem Pavlem Rakoušem.

Přihlásit se na workshop můžete jednoduše objednáním vstupenky na stránkách V. realitního workshopu. Momentální cena jednoho lístku je 490 Kč bez DPH.

realitní workshop

Proč byste realitní workshop rozhodně neměli vynechat?

Program V. realitního workshopu je opravdu nabitý. Těšit se můžete na představení nejnovější verze Poski REAL 4.0 se všemi vychytávkami. Poznáte blíže kreditový systém pro doplňkové služby, práci s cenovými mapami nebo stahování LV do Poski REALu. Stejně tak bude jeden blok workshopu věnován čistě marketingu pro realitní kanceláře a makléře, respektive možnostem marketingu v Poski REALu. Zaměříme se přitom na tvorbu webových stránek nemovitostí a vlastních webových stránek pro makléře. Nepůjde jen o teorii, ukážeme si také konkrétní čísla a případové studie.

Nejdelší část workshopu pak bude věnovaná přímo realitnímu zákonu a jeho vlivu na práci realitních makléřů. Na workshopech v Praze přivítáme hosty, kteří se věnují tématu realit či přímo realitního zákona – paní Janu Cikánkovou a pana Pavla Rakouše. Chybět nebude ani závěrečný brainstorming nebo občerstvení a networking.

Pavel Rakouš a Ivana Cikánková hosty V. realitního workshopu

Řečníky se kromě Vladimíra Vaňka z Poski.com stanou i lektorka a konzultantka Jana Cikánková a vedoucí oddělení realitní činnosti na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR Pavel Rakouš. Paní Cikánková je mimo svou lektorskou a konzultační činnost také úspěšnou makléřkou, zakladatelkou projektu Ženy v realitách a autorkou několika knih, které radí nejen realitním makléřů, jak dělat byznys co nejlépe. Pan Rakouš pak přímo stál u zrodu realitního zákona jako takového, a proto je tou nejpovolanější osobou, která může odpovědět na vaše možné dotazy.

 

V. realitní workshop je vhodný jak pro aktivní uživatele Poski REALu, tak i pro možné zájemce. Ještě realitní systém nemáte? Přečtěte si, jak může Poski REAL pomoci zrovna vám.

Komentáře