Návody a rady, Řešení pro realitní kanceláře, Stojí za pozornost

Největší realitka u nás zároveň největším developerem?

Možná jste již na internetu zaregistrovali článek, který pojednává o záměru M&M Realit. A to, stát se kromě největší realitní kanceláře, také největším developerem. Plán je to rozhodně ambiciozní a M&M Reality se do jeho plnění vrhají po hlavě. Přečtěte si celý článek, který tento plán popisuje.

 

MM reality

Ing. Vaněk, jednatel společnosti Poski.com, která provozuje realitní software Poski REAL k tomu poznamenal:

Podobné aktivity již provádějí menší realitní kanceláře v regionech, které však nemají takovou sílu vystavět stovky nových nemovitostí, a tak staví spíše v jednotkách a zlepšují tak svůj servis. Myšlenka stavět ve velkém v malých městech je určitě zajímavá, a kdo jiný by se do ní měl pustit, než největší realitní kanceláře v ČR. V minulosti se už na podobných aktivitách, kdy se realitní kanceláře pustili do developeřiny, hodně subjektů nachytalo. Naposledy větší případ, který si vybavím, je spolupráce IQ Reality s Ecohouse Czech, která nedopadla dobře. Ani jedna společnost již dnes neexistuje.

M&M realitám tedy přejme hodně štěstí, aby se v době, kdy se blíží realitní recese, vše podařilo jak chtějí a zlepšili tak služby zákazníkům v ne tak silných lokalitách.

Ing. Vladimír Vaněk

Komentáře