Informace pro klienty

Omezená funkce e-mailů

Vážení klienti,

upozorňujeme Vás, že dnes a v následujících dnech budeme pracovat na zabezpečování našich e-mailových služeb pro realitní kanceláře. Bohužel v této době může dojít ke zpomalení funkcí Vašich webů i realitního software a k horším odezvám při práci s e-mailovými schránkami. Zároveň jsme preventivně omezili e-mailové oznámení o chybách exportů.

K zabezpečení e-mailů nás nutí opakující se problémy s odesíláním spamů a škodlivých zpráv ze schránek některých z Vás. Pro zvýšení bezpečnosti Vaší i ostatních silně doporučujeme, abyste dbali na správné zabezpečení všech zařízení, ze kterých přistupujete k e-mailům.

Zkontrolujte, zda je na Vašem zařízení zapnuta kontrola dostupnosti aktualizací, a pokud jsou nějaké nabídnuty, nechte je nainstalovat. Stejně postupujte u svého prohlížeče Internetu a poštovní programu, pokud nějaký používáte. Na stolních počítačích a noteboocích zkontrolujte, zda máte zapnutý antivirový program a zda je aktuální. Pokud máte na počítači nainstalován systém Windows verze 8, 8.1 či 10, můžete využít antivirový program Defender dodávaný přímo s Windows.

Za případné komplikace se předem omlouváme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*