Informace pro klienty, Řešení pro realitní kanceláře

Poski.com v porotě Realiťáka roku. Proč byste se měli soutěže zúčastnit i vy?

Třetí ročník soutěže Realiťák roku právě probíhá a my jsme hrdí na to, že CEO Poski.com Vladimír Vaněk opět zasedá v porotě a pomůže tak vybrat toho nejférovějšího realitního makléře. Do soutěže se každoročně zapojují stovky realitních makléřů ze všech koutů republiky, makléři porovnávají svou profesionalitu, a snaží se tak vrátit svému povolání prestiž.

O co v soutěži jde?

vladimír vaněk

Cílem soutěže obecně je vrátit povolání realitního makléře důstojnost, zapracovat na důvěryhodnosti jednotlivých makléřů, ale také získat zpětnou vazbu od klientů. Do soutěže jsou zapojení všichni makléři, kteří mají profil na Reality.iDNES.cz a aktivně na portále inzerují. Každý makléř má přitom možnost vylepšit si svůj profil a prezentovat své dovednosti. Kdokoliv může pro makléře jednoduše hlasovat na stránkách Realiťáka roku nebo přímo na realitním portálu iDNES.cz. Z jednoho e-mailu se započítává vždy jen jeden hlas. Hlasování probíhá až do 31. 12. 2020 a slavností vyhlášení vítězů pak proběhne 16. 1. 2021 na 2. realitním plese v Národním domě na Vinohradech.

Proč byste se měli zúčastnit?

Kromě toho, že vám účast v soutěži může předat cennou zpětnou vazbu na vaši práci, zviditelníte se a poznáte zajímavé osobnosti, také můžete vyhrát skvělé ceny od partnerů soutěže. V minulém roce to bylo například pojištění odpovědnosti.

Poski REAL realitní software

Kdo zasedá letos v porotě?

Letošní porota soutěže je opět nabitá realitními osobnostmi. Kromě Vladimíra Vaňka v porotě zasedne například Petr Makovský coby ředitel portálu Reality.iDNES.cz, Pavel Tomek jako spolumajitel společnosti ADOL Monitor, vedoucí oddělení realitní činnosti MMR ČR Pavel Rakouš nebo například Monika Lukášová, ředitelka soutěže a členka marketingového týmu Reality.iDNES.cz. Soutěž je zkrátka plná odborníků a profíků a byla by škoda si ji nechat ujít. 

Komentáře