Informace pro klienty, Řešení pro realitní kanceláře

Poski REAL nyní ještě výhodněji pro členy ARK ČR

Začínáte s podnikáním v realitách a chcete se prezentovat profesionálně na internetu? Nebo jste dlouholetým makléřem a hledáte realitní software, na který se budete moci spolehnout nejen v exportech, ale který vám podstatně zjednoduší celý obchodní proces? Software Poski REAL je nyní pro makléře ještě přístupnější a výhodnější díky spolupráci s Asociací realitních kanceláří České Republiky (ARK ČR). Všichni členové ARK nebo absolventi kurzu “Realitní zprostředkovatel” totiž mohou získat software za výhodných podmínek.

Proč zvolit systém Poski REAL? Nejde jen o obyčejný software, ale propracované realitní CRM, kde si můžete také vyrobit vlastní webové stránky makléře nebo nemovitosti. “Naším cílem je uspořit nováčkům finance a pomoci jim vyvarovat se chyb. Například vyrábět webové stránky u známých a kamarádů. Ze zkušenosti víme, že to je leckdy podstatně dražší varianta a technicky ne dobře provedená,” vysvětluje Vladimír Vaněk, CEO Poski REAL.

Aby makléři mohli využívat produkty Poski REAL, musí absolvovat kurz „Realitní zprostředkovatel“, kdy po tomto kurzu je možné vyzkoušet produkty Poski REAL na 3 měsíce za zvýhodněné ceny, nebo být samostatným platícím členem ARK ČR. „Cílem naší spolupráce s Poski REALem je především pomoci začínajícím makléřům v oblasti „sebe“ prezentace a zřízení realitního softwaru. Ten je pro podnikání v realitách velice důležitý a díky legislativě možná i nezbytný,”  říká generální sekretář ARK Jan Borůvka.

Makléři často hledají nejlevnější řešení, které je ale ve finále vyjde několikanásobně dráž než dostupné produkty na trhu. “Díky dohodě s Poski REALem dáváme makléřům k dispozici opravdu kvalitní nástroje za minimální investice. Takové, které si může dovolit opravdu každý, kdo to s podnikáním v realitách myslí vážně,” doplnil Borůvka. Poski REAL tak noví zájemci mohou získat s výraznými slevami. “Pokud si například makléř nechá vyrobit své osobní stránky, které jako osoba veřejně známá opravdu potřebuje pro propagaci, uspoří 60 % z ceníkové ceny Poski REAL,” vysvětlil Vladimír Vaněk.

Spolupráce má přeci jen jedno omezení. Pro stávající členy, kteří využívají Poski REAL, bude kalkulace slev probíhat individuálně. Pro nové zájemce je ale spolupráce připravená a otevřená dle dohodnutých podmínek.
Poski REAL nabízí realitním makléřům různé možnosti zefektivnění práce a sebepropagace, na které se zajímavá sleva vztahuje také. Stačí si jen vybrat tu svou a ozvat se zástupcům Poski REALu nebo ARK ČR.

Komentáře