Online marketing, Řešení pro e-shopy

Proč využívat online marketing?

Co je vlastně online marketing? Zpravidla jsou tím označovány všechny aktivity v internetovém světě, které mají za úkol zviditelnit značku, přilákat zákazníky, nebo jiným způsobem ovlivňovat náš bussiness. Proč jej ale využívat?

woman hand pressing online marketing icon on blue background with world map

Z výzkumu firmy Capgemini a MIT vyplývá, že firmy, které využívají marketing v oblasti digitálních technologií, vykazují až o 26 % vyšší zisk. V čem se tedy skrývá tajemství úspěchu online marketingu?

Mnoho možností, jak zaujmout své zákazníky.

Kombinace textových a grafických zpráv umožňuje marketingovým kampaním rozšiřovat portfolio možností, jak zaujmout své zákazníky. Firmy vymýšlejí stále nové a nové způsoby, jak zaujmout a internet jim nabízí možnosti jako jsou videa, obrázky, bannery a podobně. Možnosti videí umožňuje využít kreativitu a ještě ušetří náklady.

Marketing

Přesné cílení na zákazníky

Správně nastavená reklama na internetu Vám pomáhá cílit pouze na Vaši cílovou skupinu. Tímto Vám šetří čas, peníze a zvyšuje možnost uzavření obchodu. Dá se tohle říct například o reklamních prostorech na zastávkách?

Moderní způsob propagace

V dnešním konkurenčním prostředí je třeba být oproti ostatním vidět a online marketing je jeden ze způsobů, kterým může Váš byznys získat velkou konkurenční výhodu. Webová prezentace posiluje postavení a zvyšuje pravděpodobnost, že si Vás zákazník všimne ať je kdekoliv.

Kontrola a flexibilita

Že je spočítání návratnosti investic z online marketingu náročné? Na internetu nástroje kampaní počítají již od začátku kolik Vám reklama přinesla peněz. Další důležitou vlastností reklamy na internetu je možnost aktivně reagovat na změny a upravovat podle aktuálních potřeb. Tím se zvyšuje efektivita a úspěšnost veškerých online aktivit.

My v Poski.com nabízíme také našim klientům služby v online marketingu. Tyto služby se týkají především oblasti SEO, UX nebo třeba starost o sociální sítě.

Komentáře