Online marketing, Řešení pro e-shopy

ShopCamp 2018 – e-commerce konference očima účastníka

Letošní ShopCamp v číslech se pochlubil

600+ účastníky  |  12 přednáškami  |  12 workshopy  |  4 případovkami

Video z této super akce pro e-shopaře

Námi navštívené přednášky

Stanislav Vaško – Tipy pro efektivní využití Google Analytics 📈📉

Neumíte to s Google Analytics nebo se chcete naučit nějaké nové fígle, co by vám ušetřili čas při analytice vašeho webu, tak právě pro vás by tato přednáška byla jako stvořená. Stanislav zde prošel práci s Google Analytics od úplných základů přes filtry, regulární výrazy až po tipy s nastavením alertů a poznámek, které vám pomohou výrazně usnadnit práci a často tím pomůžete více lidem, kteří by chtěli do analytik také nahlížet.

Petra Stupková – Nejčastější GDPR chyby v online podnikání 🔏

Patří tam ten checkbox? Musím mít tento odkaz na stránku s informacemi o zpracování osobních údajů v patičce? Jak by měl takový GDPR friendly formulář vlastně vypadat? Tyhle a spoustu další otázek zodpověděla Petra ve své vesele laděné přednášce.

Pavel Šíma – Tvrdá marketingová a obchodní data 200 e-shopů 🛒💶

Tahle přednáška se mi líbila z celého dne úplně nejvíce, šlo si čísla spojit s vlastními projekty a určitě to bylo velmi přínosné. Zjistili jsme zde ve kterém segmentu uživatelé nakupují ve středu, že v sobotu nakupuje lidí nejlépe a kolik české e-shopy z tohoto výběru investují do kterých kanálů. Více takových výstupů!

Marketing Poski.com

Pár případovek

Pavel Tlapák ukázal jak díky očištění webu a správnosti technického řešení lze získat za krátký časový úsek velký přínos pro online podnik. Názorně prezentoval 250 % nárůst měsíčních tržeb po půl roce spolupráce s klientem.

Lada Pěgřimková předvedla jak silný se dá vybudovat brand české rybářské speciálky díky správně zvolené strategii pomocí influencerů a sociálním sítím. Čísla z výsledků určitě nutili účastníky zapřemýšlet, jak by takové akce napasovali na svůj e-shop.

Prostě nezklame…

Letošní Shopcamp rozhodně předčil očekávání, nejen novými partnery ale také pestrým programem, kde našli místo také případové studie. Výborným nápadem bylo určitě také kolo štěstí (vyhrál jsem oběd, který jsem daroval 😀 ), ale výher tam pořadatelé měli schováno víc než dost pro každého účastníka. A třešničkou na dortu bylo božské brownies 😲
Jako každý rok se těšíme na ten další! 🙂

Komentáře