Řešení pro e-shopy

Sreality – změna fotografií v realitních inzerátech: aktualizováno

Vážení realitní uživatelé,
Sreality.cz opět přicházejí s další úpravou svého systému a pravidel inzerce. Nově bude od 1.3.2015 třeba pevně dodržet velikost, umístění a průhlednost vodoznaku u fotografií realitních inzerátů na tomto serveru.

Dnes (28.1.2015) Sreality oznámily, že změny v pravidlech vlastností vodoznaků prozatím odkládají pro další diskuzi. Prozatím tedy realitním kancelářím nehrozí zastavení exportů, nicméně je pravděpodobné, že se Sreality svého návrhu jen tak nevzdají a časem přijdou s podobnou úpravou. Stále proto našim klientům doporučujeme aktualizovat Poski REAL na nejnovější verzi.

banner-blog

Nutno podotknout, že se s touto úpravou se neztotožňujeme, protože známe potřeby našich klientů a ty jsou ohledně vodotisku velice variabilní. Variabilitu, Sreality touto úpravou berou a zakazují. Jiné servery ji naopak umožňují a vzniká tak na realitním on-line trhu jediné – zmatek. Pravidla si určuje každý realitní server sám.

Systém Poski REAL na tuto změnu je samozřejmě připravený. Klienti, kteří pravidelně aktualizuji a mají verzi 3.0 , tuto změnu ani nepocítí.
A navíc, pakliže je spolupráce s naší společností v rozsahu služeb –  podpora dostupnosti, nebo v pronájmu licence, je tato úprava zcela ZDARMA.

Kdo má starší verzi, prosím nechť kontaktuje naše obchodníky pro více informací.
Ale zpět k Srealitám. Hlavním důvodem této změny má být sjednocení prezentace fotografií mezi realitním kancelářemi a odstranění někdy obtěžujících vodoznaků přes celou fotografii. Na blogu Srealit se ohledně toho strhla bouřlivá diskuse.

Nebylo ale myšleno na jedno. Pro řadu realitních kanceláří to může představovat problém, fotky nesplňující nové podmínky bude potřeba na Sreality znova vložit / exportovat a to stojí čas. V případě práce bez realitního softwaru to může představovat hodiny práce navíc. Pokud softwary vkládají logo do fotografii napevno, budou to hodiny práce navíc i pro úpravu fotografii. Zase o jeden důvod navíc mít realitní software – úspora času.

Co říci na závěr. Přejeme všem realitním pracovníkům, hlavně pevné nervy. Máte jeden měsíc, takže kdo nemá software, může na měsíc zavřít kancelář a začít upravovat fotky.

A nebo…..

Chcete i po 1.3.2015 exportovat na Sreality.cz, snadno a bez starostí?

Jste-li nový zájemce o realitní software, rádi Vás uvidíme ve svých řadách.

Jste- li stávající uživatel Poski REALu, požádejte si o aktualizaci softwaru, či úpravu Poski REALu.

Kontaktujte naše obchodníky na číslech:

Pro oblast Čechy – 775 383 161

Pro oblast Morava – 739 300 830

Vše Vám rádi vysvětlíme.

Tým Poski REAL.

Komentáře