Informace pro klienty

Už máte novou PHP aktualizaci? Jestli ne, mohou přijít problémy.

Pro mnohé může vyznít “aktualizace PHP” jako naprosto nepodstatná událost. Hned Vám ale řekneme, proč tomu tak není…

Stejně jako auto prochází technickou kontrolou, kde se zjišťují poškození, stejně tomu bývá i u aktualizací skriptovacích jazyků. Čím starší model ojetého auta máte (čím starší verzi PHP používáte), tím problematičtější jsou následné opravy. 

U auta hrozí, že nedostanete nálepku STK. U PHP, že vám přestanou na využíváno verzi vycházet aktualizace a na to navazují poruchy funkcionalit a celkového zabezpečení. 

Na programovacím jazyce PHP v současnosti běží 78 % stránek nevyjímaje klientů Poski. Tato rozšířená síť klientů je nyní chráněná a zabezpečená v případě, že nezapomínají na aktualizace a upgrady. 

Teď ale PHP přichází s novou verzí 8.0, která zároveň přináší nové vylepšení! Od oprav bezpečnostních děr, lepší funkcionalitu a efektivitu po menší chybovost. Přesto všechno zde stále najdeme 16,5 % stránek, které běží na 5.6 a starších verzích PHP, i když již není podporována! 

Pokud jste ještě nepřešli na novou verzi 8.0, silně doporučujeme to udělat co nejdříve → https://iis.poski.com/podpora/upgrade-php

 

Grad ukazuje rychlost odpovědi na dotaz u starší a novějších verzí
V grafu vidíme průměrnou rychlost odezvy na dotaz. Čím nižší je číslo, tím lepší výsledek.

Hlavní důvody, proč přejít na verzi 8.0 jsou:

 • Bezpečnost
  Nyní podporovaná a pravidelně opravovaná verze eliminuje zranitelnost v bezpečí. 
 • Výkonnost
  S příchodem nové aktualizace 8.0 přichází i obrovský skok ve  výkonnosti. V porovnání s 5.6 dokáže nynější verze vykonat třikrát tolik požadavků za sekundu.
 • Podpora
  Čím starší verze PHP, tím více počítejte s problémy na straně optimalizace a podpory. Proto je tlačen prodej upgradu nejnovější 8.0. Získáte tím kvalitní background a nebudete se potýkat s chybovými hláškami.
 • Šťastnější vývojáři
  S každou verzí přichází nové vlastnosti umožňující rychlejší zápis rutiny. Klient benefituje z rychlejších vývojových časů, protože se programátor tolik neupíše.

Jak tedy postupovat? 

Pokud máte zájem ihned provést upgrade, nejlepší je přihlaste se ZDE na podporu. V horní liště uvidíte výzvu k aktualizaci, na kterou stačí kliknout. Dále je vše intuitivní. Další možností je obrátit se přímo na podporu Poski.com → tel. +420 597 317 061, email: podpora@poski.com. 

Tak neváhejte a proveďte upgrade, co nejdříve!
https://iis.poski.com/podpora/upgrade-php

Komentáře