Online marketing, Webdesign, Webové stránky

Webové stránky pro rychlý start podnikání

Pořád nevíte, jestli si pořídit vlastní web? Nebo máte starší stránky a váháte nad změnou? Moderní webové stránky jsou v dnešní době jedním z nejdůležitějších faktorů úspěšného podnikání. Svěřit se proto do ruku profesionálů, kteří spolehlivě zvládnou redesign starého webu a pro které je tvorba webových stránek pro firmy hračka, může být to nejlepší pro váš byznys.

webové stránky cannmedi

Výhody webových stránek

Vlastní webová prezentace s sebou nese hromadu výhod. A nejde přitom jen o prestiž firmy.

Online

Budete online a tedy i snadno dohledatelní, kdokoli s přístupem na internet si bude vaše stránky moci prohlédnout. Získáte zcela nový nástroj, díky kterému můžete oslovit své potenciální zákazníky. S tím souvisí i relativně jednoduchá možnost propagace skrz PPC reklamy, reklamy na sociálních sítích a podobně.

Webové stránky vám mohou podstatně zjednodušit úpravy různých informací o firmě nebo třeba počet a popisy produktů na e-shopu. Místo toho, abyste přepisovali celý offline katalog, provedete jednoduché úpravy a online aktualizaci. Během pár minut může být vše hotové.

Podpora cílů podnikání

webové stránky cemi

Co je cílem vašeho podnikání? Vždy nejde jen o to prodat co nejvíc produktů. Můžete také sbírat kontakty na klienty, třeba pro další propagaci, přihlášky ke studiu nebo registrace do kurzů. Stejně tak můžete nabízet rezervace a objednávky vstupenek do divadla, svatebních dortů nebo regionálních masových specialit. Každé podnikání je jiné a tvorba webových stránek na míru to dokáže zohlednit a přizpůsobit se požadavkům konkrétních klientů.

Komunikace

Pokud jste niky vlastní web neměli, mohlo pro vás být težké navázat kontakt jak se starými, tak i s novými zákazníky. Pravděpodobně jste se registrovali do katalogů a dozvědět se o vás více šlo pouze po telefonu nebo e-mailem. S firemní prezentací online kdokoli jednoduše a téměř okamžitě dohledá vaše kontaktní informace. A zatímco doposud jste třeba pouze rozdávali vizitky, odkazovali zákazníky na sociální sítě nebo spoléhali na vracející se klientelu, s firemními webovými stránkami máte otevřené úplně nové možnosti sebeprezentace i propagace.

Speciality webových stránek od nás

Vytváříme webové stránky přímo na míru našim klientů. Neděláme stránky jako na běžícím pásu, my se o byznys klientů opravdu zajímáme. Víme, že web na míru musí fungovat jako podpora podnikání a vaši zákazníci se na něm musí snadno orientovat. Stejně tak jako weby, tak je i jejich cena na míru. Odvíjí se od vašich konkrétních požadavků a přání.

Webové stránky Poski.com

Jasný cíl

webové stránky byrmont

Za více než 20 let zkušeností jsme vytvořili už přes 700 webových stránek. Je nám naprosto jasné, že k tomu, aby byly vaše stránky opravdu do detailů propracované, je nutná předchozí analýza, kde s vámi

probereme vaše představy. Následuje náš návrh webu – do práce se vrhají grafici a vždy vzniká naprosto originální web. Mobilní telefony vládnou světu, proto samozřejmě nezapomínáme na responzivní provedení. Webdesign pak napojíme na náš redakční systém PoskiQ, který je velice intuitivní a zorientovat se v něm je opravdu snadné.

Pak už následuje fáze testování, kdy kousek po kousku procházíme web, kontrolujeme, testujeme a opravujeme vše tak, aby nezůstala jediná chyba. Soustředíme se i na rychlost webových stránek – nikdo přeci nechce čekat na načtení obrázku několik vteřin.

Myslíte, že převzetím vašich stránek naše práce na projektu končí? Kdepak. Nabízíme stálou technickou podporu, která je našim klientům dostupná každý všední den a ráda vyřeší všechny problémy od nejmenších maličkostí, až po velké změny.

Originální design

Webových stránek jsou na světě miliony. Tak v čem bude ta vaše zvláštní a zajímavá? Samozřejmě umíme vytvořit web podle nějaké šablony, ale rozhodně se nebojíme výzev. Pro vaše webovky vytvoříme úplně novou grafiku, kterou s vámi budeme konzultovat, aby výsledek 100% splňoval vaše představy. V našich projektech se snažíme používat vždy ty nejnovější a nejnápaditější detaily. I drobnost vám totiž pomůže výrazně se od konkurence odlišit.

Poptávkové formuláře na míru

Pokud neprovozujete úplně klasický e-shop, ale spíš chcete od svých klientů konkrétní poptávky, vytvoříme vám poptávkový formulář na míru. Klienti vám zanechají konkrétní požadavky a kontakt, na vás pak je obchod dokončit.

Webová stránka s konfigurátorem

konfigurátor látkových rolet kžaluzie

Pro podnikatele, kteří nabízí různé produkty sestavené nebo vyrobené přímo na míru, vytvoříme konfigurátor. Jeho pomocí si budou moci zákazníci navolit konkrétní parametry objednávky, zvolit barvu, tvar a materiál žaluzií nebo třeba příchuť dortu. Součástí konfigurátoru je i grafická vizualizace, zákazníci si tak budou moci prohlédnout i obrázek kupovaného zboží.

Webové stránky s vlastní administrací

administrace webových stránek poskiQ

Všechny naše webové stránky lze jednoduše upravovat prostřednictvím přehledné administrace. Editovat můžete údaje o firmě, stránky jednotlivých produktů i třeba blogové příspěvky. Naším oborem je i SEO (optimalizace pro vyhledávače), takže každá stránka obsahuje i SEO modul pro správné nastavení on-page faktorů. Pokud budete mít zájem, o práci na SEO a marketingové činnosti se vám postará náš tým kreativních markeťáků.

Stále nevíte, jestli si webové stránky od Poski.com pořídit? Mrkněte na reference našich webů a spokojených klientů. 

Komentáře