Řešení pro e-shopy

ZapniSEO.cz – vážně i nevážně ohledně SEO optimalizace

Před několika dny jsme spustili nový projekt nazvaný zapniSEO.

Hlavním cílem projektu Zapni SEO je informovat a také pobavit. Určitou nadsázkou chceme poukázat na rozdílný pohled vnímání SEO problematiky mezi laickou a odbornou veřejností.

Z pohledu klienta nebo běžného uživatele webu může SEO (optimalizace pro vyhledávače) působit jako jednoduchá disciplína, jako něco, co lze udělat jednoduše, rychle a jednorázově. Bohužel tomu tak není.

Často se nám stává, že se na nás obrátí klient s tím, že “chce zapnout SEO” , nebo že chce garantovat 1. pozici na Seznamu či Googlu.

Takto to bohužel nefunguje. SEO optimalizace je dlouhodobý proces, který nelze ve své podstatě provést jednorázově (tak aby byla účinná), a jehož výsledky se neprojeví ihned (ačkoliv bychom si to i my přáli).

Problematika SEO je poněkud složitější, a protože se cítíme býti odborníky, snažíme se klienty přesvědčit a vysvětlit jim, že SEO není jen o pozicích a jednorázových krocích, ale že pro podporu svého internetového projektu musí udělat i něco navíc.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pojekt ZapniSEO.cz a natočit několik snad vtipných videí, které popisují “proces zapnutí SEO”.  V našem videu jde vše velmi jednoduše, pouhým zapnutím “tlačítka”, v reálném životě už to tak jednoduché bohužel není .

Pokud se chcete dozvědět více neváhejte navštívit náš web ZapniSEO.cz.

Můžete se také podívat na naše první video Zapniseo – nudná porada.

 

 

Komentáře