Informace pro klienty

Rozhodli jste se pro službu Poski Profi E-mail a nevíte si rady s nastavením poštovního klienta? 

Pravděpodobně se vám stávalo, že váš e-mail často nefungoval nebo jste se potýkali s velkým množstvím nevyžádané pošty, neboli spamu. Na základě toho, jste se rozhodli pro naši placenou službu Poski Profi Email. 
Služba Poski Profi Email, jak již zajisté víte, obsahuje mnohé výhody oproti základním e-mailovým službám, o kterých jste si mohli přečíst v jednom z našich článků.

V případě, že jste využívali nebo chcete nově využívat poštovního klienta pro správu e-mailů, je potřeba poštovního klienta po přechodu na novou funkci Poski Profi Email správně nastavit. 
Nastavení poštovního klienta je jednoduché. Aby bylo však pro vás bylo ještě snazší, připravili jsme si pro vás – naše klienty, podrobné návody pro jejich nastavení. 

Návody pro nastavení poštovního klienta

  1. Outlook
  2. Thunderbird
  3. Operační systém Android
  4. Nastavení pro iOS
  5. Gmail

Realitní software

Pokud jste se rozhodli, že žádného poštovního klienta využívat nebudete, můžete se k e-mailu přihlásit prostřednictvím webového rozhraní na adrese:
webmail.vshosting.cloud

Webmail využívá uživatelské prostředí Rainloop. Pro lepší orientaci v tomto prostředí vám jsme si pro vás rovněž připravili návod:

  1. Rainloop

Pokud byste i poté měli problém s nastavením, či jakýkoliv dotaz, kontaktujte prosím naši podporu Poski.com.

    • Telefon: 733 534 704
    • E-mail: podpora@poski.com

 

Komentáře